Фруктове серце зі сливами

Кондитерські вироби та випічка

 

Необхідно:
для дека:
- папір для випічки

Для дріжджового тіста:
- 100 мл молока
- 300 г пшеничного борошна
- 1 упаковка сухих дріжджів Dr. Oetker
- 50 г цукру
- 1 щіпка солі
- 1 білок (середнього розміру)
- 38 г сметани не менше 30% жирності

Для начинки:
- близько 1 кг слив
- 38 г сметани не менше 30% жирності
- 1 жовток (середнього розміру)
- 1 упаковка ванільного цукру Dr. Oetker

Для прикраси:
- близько 4 столових ложок абрикосового конфітюру
- 1 столова ложка меленого мигдалю

1. Дріжджове тісто: підігріти молоко. Ретельно перемішати борошно з дріжджами в мисці ретельно перемішати. Додати інші інгредієнти і тепле молоко. За допомогою міксера (встановивши насадку з гачком для твердого тесту) перемішати деякий час на мінімальній швидкості, потім на максимальній швидкості протягом приблизно 5 хвилин до утворення гладкого однорідного тіста замісити. Покрити тісто і залишити в теплому місці, поки воно помітно не збільшиться. Попередньо розігріти духовку.

Помити сливи, видалити кісточки і зробити невеликі надрізи у верхній частині. Злегка посипати борошном тісто і розкачати його на папері для випічки у вигляді кола (O 25 см). Зробити на колі розріз завдовжки приблизно 10 см. Злегка розтягнути кінці у різні боки і сформувати серце. Покласти серце разом з папером на деко.

2. Начинка: змішати сметану з жовтком і ванільним цукром. Покрити серце отриманою масою, при цьому залишити вільний край шириною приблизно 1 см. Зверху каскадообразно викласти сливи внутрішньою стороною догори. Поставити деко в духовку.
Випікати близько 25 хвилин при температурі 200 ° C

Остудити пиріг на кухонній решітці.

3. Прикраса: протерти через сито абрикосовий конфітюр і довести до кипіння в невеликій каструлі. Залити сливи ще теплим конфітюром і посипати мигдалем. У довільному порядку посипати серце цукром і подати в теплому вигляді або холодним.

Варіант рецепта: можна приготувати фруктове яблучне серце; для цього на сметану замість слив викладіть часточки яблук. Приготуйте за рецептом, залийте конфітюром і посипте родзинками замість мигдалю. Або посипте сметану спочатку цукром з корицею Dr. Oetker і 50 г меленого мигдалю, а потім викладіть яблучними часточками.

РАДА:
Пиріг можна заморожувати.