в'ялені помідори

Рецепти закусок

 


Згадуючи Погрібний заготовки моєї бабусі, мене навіть гордість бере за те, який трудівницею і господинею вона була. Її льох був завдовжки майже 25 метрів, а полиці завжди заставлені різної масті соліннями. Масштаби та кількості банок, наполнявших їй льох завжди вражали мене до глибини душі і звичайно ж будучи в ті роки майбутньої господинею я перейняла деякі виняткові рецепти, які зберігаю в пам'яті до цих пір і щорічно застосовую, заповнюючи тепер вже свій льох заготовками на зиму.

Сьогодні у мене за планом заповнити банки в'яленими помідорами, але насамперед їх треба приготувати, чим ми зараз і займемося. Інгредієнти: помідори; сіль (3 ст.л.); білий цукор (1/2 ст.л.); свіжий розмарин (2 гілки); часник (6 шт.); соняшникова олія (500 мл.);

Спершу в тарілці потрібно розмішати в тарілці цукор і сіль. Помідори, вимиті і розрізані навпіл потрібно позбавити м'якоті. Потім помідор зрізом потрібно занурити в суміш цукру і солі і покласти на решітку попкою вгору. Таку ж процедуру потрібно виконати і з рештою помідорами.

Далі помідори необхідно направити в нагріту до 70 градусів духовку на 4 - 5 годин. Якщо духовка газова, то дверцята краще відкрити і кілька разів перевернути помідори. Ступінь в'ялення помідорів вибирати за бажанням. Але занадто висушувати їх не бажано.

Подальші процедури пов'язані із стерилізацією банок, і вони стандартні. Після стерилізації в банки потрібно відправити нарізаний пластинками часник і додати розмарин. Потім у банку потрібно влити трохи олії і вкласти частину помідор. Таким чином потрібно укласти всі помідори, періодично змінюючи шар помідорів шаром розмарину, часнику і соняшникової олії.

Наприкінці банку потрібно закатати і відправити у холодне місце для зберігання.