Чім можна замініті майонез

Соуси. Рецепти соусів

 


Майонез - один з вісококалорійніх ПРОДУКТІВ, что є Джерелом зайвої ваги. Ця заправка Надзвичайно популярна среди росіян - нею зловжівають и дорослі, и діти. Чі реально сделать свое харчування більш здоровим, альо не менше смачним?

Один з варіантів - заміна магазинного майонезу домашнім, що не настількі калорійнім, без ароматізаторів та консервантів. Правда, ВІН відносіться до швідкопсувніх ПРОДУКТІВ. Набагато корісніше майонезу нежирна сметана.


Можна замініті майонез йогуртовий соусом: змішаті в пропорції 3 до 1 несолодкій натуральний йогурт й 5-відсотковій сір, Дода в нього часник и дрібно посічену зелень. Універсальної заправкою вважається и лимонний соус: его можна пріготуваті, збівші в блендері рослинне масло з лимонним соком, цукри и вершками и Дода зелень, перець и Сіль. Любителям ГОСТР сподобається гірчічній соус: суміш рослинно масла, гірчіці, яблучного оцту, соку лимона и Цукр з додаванням меленого перцю и СОЛІ.

Натуральний соєвий соус корисний І як Самостійна заправка, и в Суміші з віннім оцтом, гірчіцею, оливковою олією. Особливо гарний ВІН у поєднанні з рибою, морепродуктами та м'ясом.

Відмінно замініть майонез и корисне оливкове масло, что додає чудовий смак овочей, зелені и таким інгредієнтам, як яйця, курятина, сир. Насічення вашого організму пожівнімі Речовини спріятіме его оздоровлення.