Рисові коржі з начинкою

Кондитерські вироби та випічка

 

Рецепт:
1. Беремо блендер. Закидаємо морква з яблуками. Звичайно в ньому морквина з яблуком яким-небудь подрібнюється в пюре. Тому що на дні залізний гвинт з зазублинами і швидкість скажена.

2. Стакан рису (сухого, чи не вареного) помити, засипати в блендер. Води туди ж приблизно склянку або трохи менше. 1 ст.л. рослинного масла (можна кунжутного). 3 ст.ложки кунжуту (але можна і без нього). Замість звичайної води добре йде мінеральна.

3. Всі мелемо хвилини три. Виходить тісто грубого помелу - нам це і треба.
Консистенції це справа приблизно як рідка сметана, колір через кунжуна не білий, але близький до того. Можна не мудрувати і просто взяти рисової муки. Тут її роблять з клейкого рису.

4. Випікаємо тонкі коржі діаметром з долоню.


5. Начинка в цей час або вже готова, або на підході: 4-5 печериць, 1 морквина, половина великої луковіни. Обсмажити, потім тушкувати до готовності, прямо перед вимиканням вогню туди ж кинути дві жмені зелені рубаною - селеру. Опціонально - щіпка чорного перцю і соєвий соус або трохи солі.


6. Далі все просто - коржики - а вони такі тверденькіе виходять, але не сильно засмаженою, мабуть, це властивість рису - отцарапивааем від сковорідки, в середину - начинка.


7. Складаємо навпіл.


8. На цьому місці все готово, але можна ще покласти на сковороду підрум'янитися. Або якщо друзі або родина затримується, то покласти на сковорідку по приходу.